Відбулися дистанційні заняття за трьома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

26.04.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за трьома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується навчання працівників Департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Кременчуцької міської ради  за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова». Заняття відповідно до розкладу програми провела зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Учасники онлайн навчання за програмою «Забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю» сьогодні розглянули питання: «Міжнародні стандарти захисту прав людей   з інвалідністю: світовий та вітчизняний досвід».

Заняття провела Жалій Тамара Віталіївна, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, кандидат історичних наук.

В рамках програми «Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки» відбулися дистанційні заняття наступної тематики:

«Кібергігієна та користування програмним забезпеченням»;

«Фізична безпека автоматизованих робочих місць держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування»;

«Культура користування глобальною мережею Інтернет»;

«Кіберкультура в інформаційному суспільстві».

З групою працювали сертифіковані тренери з питань кібербезпеки та  кібергігієни:

Кондратьєва Ганна Вікторівна, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Ващенко Віталій Олексійович, начальник відділу розвитку  інфраструктури Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації.

Відповідно до вимог програм відбулися контрольні заходи дистанційно в режимі реального часу.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання в розрізі груп.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.