Відбулися дистанційні заняття за загальною професійною програмою

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

02 липня відбулися заняття наступної тематики:

«Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління», викладач Бутенко Ігор Станіславович,  завідувач сектору  з питань запобігання та виявлення корупції апарату Полтавської обласної військової адміністрації;

«Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю», викладач Жалій Тамара Віталіївна, доцент кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.