Відбулися заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

28 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Завершується навчання працівників відділів (служб) управління персоналом обласної та районних військових адміністрацій, міських, сільських, селищних рад, зокрема, осіб, відповідальних за ведення обліку військовозобов'язаних та призовників, за загальною короткостроковою програмою «Управління персоналом  в органах публічної влади».

Сьогодні в рамках програми відбулися практичні заняття наступної тематики:

«Про проведення іспиту на рівень володіння державною мовою», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК;

«Кадрове діловодство», викладач Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання. Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В2».

Практичне заняття відповідно до розкладу програми провів Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.