Відбулися заняття за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації.

07 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися заняття для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування,вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування,за загальноюпрофесійною програмою.

Відповідно до розкладу сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Стратегічне планування місцевого економічного розвитку. Методологія визначення пріоритетів стратегічного розвитку територій», тренер Врублевський Олександр Станіславович, директор адміністрації вебсайту «СТАРОСТА ПРОФІ», експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад;

«Кібергігієна як основа кібербезпеки та  державної інформаційної безпеки», викладач Ващенко Віталій Олексійович, цифровий лідер, проджект-менеджер, тренер  з питань кібергігієниТерешківської сільської ради.

Продовжується дистанційне навчаннядержавних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядуванняза загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В2».

Практичне заняття провів автор і викладач програми Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.

Завершується тренінг для першої підгрупи учасників професійного навчання за загальною короткостроковою програмою «Основи кібергігієни».

Заняття длядержавних службовців апарату та структурних підрозділів обласної державної (військової) адміністрації на базі комп’ютерного класу Полтавського РЦПК проводять  сертифіковані тренери:

Глєбова Алла Олександрівна, доцентка кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

Моргун Максим Юрійович, провідний фахівець кабінету інформаційних технологій Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Після проходження підсумкового контролю знань та вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.