Відбулося дистанційне навчання за двома короткостроковими програмами підвищення кваліфікації

18.07.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання посадовців за двома загальними короткостроковими програмами.
В рамках програми «Організація роботи зі зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування» учасники професійного навчання розглянули теми:
  • «Поняття організації роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування та її правова основа»;
  • «Нормативне забезпечення роботи із звернень громадян в органах місцевого самоврядування»;
  • «Практичний зміст організації роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування»;
  • «Узагальнення та аналіз письмових (електронних) і усних звернень громадян».
Заняття провели:
Врублевський Олександр, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад, директор адміністрації веб-сайту СТАРОСТА ПРОФІ
Балагура Валерій Володимирович, начальник  відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної військової адміністрації.
Відбулося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Запобігання та протидія торгівлі людьми».
Яковенко Віра Сергіївна, автор і викладач програми, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області  під час навчання розкрила питання:
  • «Поняття «торгівля людьми»;
  • «Виявлення постраждалих від торгівлі людьми, зокрема дітей,  та особливості роботи з ними»;
  • «Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми в Україні»;
  • «Методичні основи організації роботи щодо попередження торгівлі людьми».
 Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.