Відбувся онлайн тренінг на тему «Як підвищити ефективність управління комунальною власністю: обираємо інструменти».

28 лютого в рамках співпраці Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся онлайн тренінг на тему «Як підвищити ефективність управління комунальною власністю: обираємо інструменти».

Тренінг відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Програма заходу включала розгляд питань:

«Управління активами громад: інструменти підвищення ефективності їх використання»;

«Інструменти вдосконалення управління земельними ресурсами громад»;

«Комплексне просторове планування для цілей розвитку громад»;

«Управління об’єктами нерухомого майна комунальної власності»;

«Комунальні підприємства: аналіз та вдосконалення ефективності».

Заняття провели експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Роман Романко, Катерина Степчук, Юлія Бодашевська, Ганна Борова, Ірина Гринчишин, Сергій Лосєв, Оксана Самойліч.

Участь у тренінгу взяли посадові особи місцевого самоврядування, представники комунальних підприємств, установ, організацій Житомирської, Одеської та Полтавської областей.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».