Вміння раціонально використовувати час – головна тема дистанційного навчання посадовців на 14 грудня.

14 грудня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Тайм-менеджмент у публічному управлінні».

Сьогодні учасники навчання розглянули наступні питання:

«Цілевстановлення в системі тайм-менеджменту»;

«Самоконтроль і самомотивація»;

«Заходи проти нераціонального використання часу».

Заняття з віддаленого робочого місця провела розробник і викладач програми Шара Світлана Олексіївна, доцент кафедри педагогіки  та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат педагогічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.