За професійними програмами дистанційно в режимі реального часу навчаються дві групи посадових осіб місцевого самоврядування.

18 березня для посадових осіб місцевого самоврядування відбулися дистанційні заняття в режимі реального часу в рамках двох професійних програм підвищення кваліфікації.

Зі студії Полтавського ЦППК проведено онлайн заняття для посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад, вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування, які навчаються за загальною професійною програмою.

Відповідно до розкладу занять слухачі сьогодні розглянули наступні теми:

«Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління», викладач Лобач Катерина Василівна, завідувач аспірантури Полтавського національного педагогічного університету  імені В.Г. Короленка, доцент кафедри суспільних наук, кандидат історичних наук;

«Соціальний діалог – шлях до подолання соціально-трудових конфліктів», викладач Атаманюк Оксана Анатоліївна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області.

Також учасники навчання пройшли вихідний контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Через майданчик дистанційного навчання Zoom продовжується навчання працівників центрів надання адміністративних послуг територіальних громад за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

Заняття з віддаленого робочого місця проводить Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне».