Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій

08.09.2022 розпочалося дводенне дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій».

Захід проводиться на виконання пунктів 16, 20 Плану заходів з реалізації Концепції підвищення рівня хімічної безпеки до 2026 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.04.2022 № 314–р та з метою підвищення рівня обізнаності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щодо управління хімічною безпекою та хімічними речовинами.

Заняття на тему :«Основи забезпечення захисту населення в надзвичайних ситуаціях. Заходи захисту населення в надзвичайних ситуаціях» провів зі студії Полтавського РЦПК Дикань Сергій Антонович, викладач Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, кандидат технічних наук, доцент.