16 серпня в рамках Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбулося дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (№ 2352) Теорія і практика».

До участі у заході запрошено посадових осіб органів місцевого самоврядування, до повноважень яких віднесено питання управління персоналом, працівників юридичних підрозділів органів місцевого самоврядування, представників територіальних громад Волинської, Закарпатської, Житомирської, Львівської, Одеської, Полтавської та  Рівненської областей.

Навчання відкрили Семенець Галина, керівник II Компоненту Проєкту  USAID «ГОВЕРЛА»  та Осипенко Наталія директор Полтавського РЦПК.

Програма навчального  заходу включала розгляд тем:

«Зміни до Кодексу законів про працю України: новий погляд на трудові відносини»;

«Зміни до Кодексу законів про працю України та потенційно можливі судові справи»;

«Зміни до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»;

«Практична реалізація визначених Законом № 2352 положень, рішення з кадрових питань».

Заняття з віддалених робочих місць провели експертки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Брусенцова Яна, Гуленко Олена, Шелеп Ірина.