ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ В ОРГАНАХ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ

02 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось дистанційне навчання для державних службовців обласної та районних державних (військових) адміністрацій за спеціальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності  в органах публічної влади».

02 та 03 лютого програмою передбачено розгляд тем:

• етичні стандарти поведінки  державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування;
  • викривачі корупції;
  • гарантії прав та захисту;
  • відповідальність за порушення антикорупційного законодавства;
  • конфлікт інтересів;
  • обмеження для публічних службовців в розрізі Закону  України «Про запобігання корупції»;
  • особливості надання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані  та відкриття валютних рахунків в банку нерезидента суб’єктами декларування.

Заняття відповідно до розкладу проводить Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної військової адміністрації.

Після завершення навчання та проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.