Запобігання торгівлі людьми в умовах військової агресії.

03 травня 2022 року 75 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування дистанційно підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Запобігання торгівлі людьми в умовах військової агресії».

Зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Центру.

В рамках програми розглянуто питання:

поняття «торгівля людьми»;

виявлення постраждалих від торгівлі людьми, зокрема дітей,  та особливості роботи з ними;

національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми в Україні;

методичні основи організації роботи щодо попередження торгівлі людьми.

Заняття з віддаленого робочого місця провела розробник і викладач програми Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Після завершення  занять та проходження вихідного анкетування учасники дистанційного навчання отримали цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.