Завершилися дистанційні навчання за короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

29 січня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилися дистанційні навчання за короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Посадові особи органів місцевого самоврядування територіальних громад, депутати місцевих рад підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища».

Державні службовці районних державних адміністрацій завершили онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Антикорупційна політика в органах публічної влади».

Заняття в розрізі груп провели:

Чувпило Вадим Вікторович, експерт із земельних питань, кандидат наук з державного управління;

Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування;

Лобач Катерина Василівна, завідувач аспірантури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доцент кафедри суспільних наук, кандидат історичних наук.