Завершилось підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою.

28 вересня відбулися заняття наступної тематики:

"Сприйняття та управління змінами". З учасниками навчання працювала Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

"Управління твердими побутовими відходами як складова  муніципального менеджменту" викладач - Ілляш Оксана Едуардівна, доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заступник голови Екологічної ради Полтавщини з наукової роботи, кандидат технічних наук.

Учасники програми проходять проміжний та підсумковий контроль на дистанційній платформі Moodle