Завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних адміністрацій за професійною програмою.

22 червня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилося  дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних адміністрацій за загальною професійною програмою.

Сьогодні учасники програми розглянули наступні питання:

теоретичні основи управлінської риторики;

сутність і зміст риторики;

специфіка, різновиди та жанри публічного мовлення;

методика підготовки та проведення публічного виступу;

складові техніки публічного виступу.

Заняття з віддаленого робочого місця провела Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри психологічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, підвела підсумки навчання та підсумкового контролю знань.

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.