Завершилося дистанційне навчання за програмою «Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Забезпечення дотримання, захисту прав та найкращих інтересів дитини»

02.11.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою  програмою «Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Забезпечення  дотримання, захисту прав та найкращих інтересів дитини».
Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:
  • «Захист прав дітей, які залишилися без батьківського піклування», викладач Герасименко Альона  Сергіївна, заступник начальника  служби у справах дітей Полтавської ОВА;
  • «Захист житлових прав дітей», викладач Ночовний Юрій Володимирович, завідувач сектору «Полтавське  бюро правової  допомоги №1» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Фоменко Ірина Олександрівна, начальник служби у справах дітей Полтавської обласної військової адміністрації підвела підсумки навчання за програмою.
Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.