Завершилося дистанційне навчання за програмою «Сприйняття змін»

18 червня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування  за загальною короткостроковою програмою «Сприйняття змін».

Тренінг на тему: «Методи зниження (подолання) опору змінам. Стилі вирішення конструктивних конфліктів» провела із віддаленого робочого місця Глєбова Алла Олександрівна, автор і викладач програми, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка» кандидат економічних наук.

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.