Завершилося дистанційне навчання за програмою «Захист персональних даних»

16 жовтня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою  програмою підвищення кваліфікації: «Захист персональних даних».

Вебінар на тему: «Запобігання порушенням прав людини у сфері захисту персональних даних в діяльності центральних органів державної влади та місцевого самоврядування» провела Яковенко Віра Сергіївна, автор програми, регіональний координатор Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.