Завершилося дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Державна політика у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України».

02 липня учасники програми розглянули питання:

«Інформування громадськості та комунікація як складова державної політики євроатлантичної інтеграції України»;

«Основні напрями державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України».

Заняття провів Опанащук Петро Володимирович, автор і викладач програми,  доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені Франка, кандидат історичних наук.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.