Завершилося навчання адміністраторів ЦНАП за програмою «Основи української жестової мови».

12 квітня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилося дистанційне навчання другої групи адміністраторів ЦНАП територіальних громад Полтавщини за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови». Учасники навчання пройшли вихідний контроль знань (іспит).

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК та викладач програми Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне» підвели підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування слухачі отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад за спеціальною професійною програмою. Сьогодні зі студії Полтавського ЦППК для учасників навчання проведено заняття наступної тематики:

«Взаємодія органів влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та ЗМІ», викладачі Варченко Юрій Миколайович, заступник начальника управління -  начальник відділу комунікацій з об’єднаними громадами Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації та Отич Олександр Анатолійович, заступник директора Департаменту - начальник управління з питань внутрішньої  політики Департаменту   інформаційної діяльності та  комунікації з громадськістю  Полтавської обласної державної адміністрації;

«Стратегічне планування місцевого економічного розвитку. Методологія визначення пріоритетів стратегічного розвитку територій», викладач Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки, підприємництва  та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.