Завершилося навчання групи державних службовців за програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

15 березня завершилося очне навчання групи державних службовців Департаменту фінансів Полтавської обласної військової адміністрації за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання та вручила учасникам програми сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців категорії В за загальною професійною програмою.

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Планування роботи й робочого часу державного службовця (тайм-менеджмент)», викладач Шара Світлана Олексіївна, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат педагогічних наук;

«Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини та громадянина», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.