Завершилося навчання посадових осіб місцевого самоврядування за програмою «Відповідальність, інклюзивність, безбар’єрність».

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося навчання посадових осіб місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Відповідальність, інклюзивність, безбар’єрність».

16 грудня відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для розроблення Комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад та умови її отримання», викладач Особік Ірина Станіславівна – заступник директора Департаменту – начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації;

«Досвід у сфері безбар’єрності, відповідальність, інклюзія, універсальний дизайн», викладач Ільїна Антоніна Олександрівна – заступник начальника управління – начальник відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.