Завершилося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядуванняу сфері управління проектами.

03 серпня навчальним візитом до Карлівської громади завершилося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Основи грантрайтингу та управління проєктами в публічній сфері».

03 серпня відбувся навчальний візит до Карлівської громади у рамках підвищення кваліфікації за спеціальною короткостроковою програмою «Основи грантрайтингу та управління проєктами в публічній сфері».

Протягом дня учасники дізнавалися, як і де обирати грантові конкурси, як шукати потенційних донорів, вчилися заповнювати проєктну заявку та звітуватися про реалізацію проєкту.

З учасниками навчального  процесу працювала Кондратьєва Ганна Вікторівна, заступник виконавчого директора Асоціації "ПОАОМС", вона допомагала на практиці закріпити знання, отримані напередодні.