Завершилося навчання третьої групи державних службовців на тематичному семінарі «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Технічні уміння: робота з офісними програмами».

11 вересня 2019 року третя група державних службовців Управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області підвищила кваліфікацію на тематичному короткостроковому семінарі: «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Технічні уміння: робота з офісними програмами».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Впродовж семінару розглянуто питання щодо розвитку професійних компетентностей державних службовців та практичні аспекти роботи з основними офісними програмами.

Заняття проводили:

Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора-начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

Моргун Максим Юрійович, фахівець кабінету інформаційних технологій Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Після завершення навчання та проходження вихідного анкетування державні службовці Управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.