Завершилося навчання за двома спеціальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

25 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій дві групи слухачів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за спеціальними короткостроковими програмами.

Посадові особи органів місцевого самоврядування завершили дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «З питань соціальної політики та соціального захисту населення. Забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю».

Для даної групи слухачів сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Реалізація Закону України «Про соціальні послуги» в частині надання соціальних послуг сім’ям (особам), які опинилися в складних життєвих обставинах», викладачі;

«Розвиток послуги патронату над дитиною в територіальних громадах, як інноваційної соціальної послуги. Забезпечення соціального супроводження альтернативних форм сімейного виховання  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Заняття провели:

Калініченко Світлана Михайлівна, начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб;

Помогайбо Оксана Василівна, провідний фахівець з соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб;

Хабірова Лариса Ігорівна, практичний психолог Полтавського обласного центру соціальних служб, кандидат психологічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК підвела підсумки навчання за програмою. Після проходження підсумкового анкетування учасники навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

На базі комп’ютерного класу Центру завершилося очне навчання адміністраторів ЦНАП територіальних громад Полтавщини за спеціальною короткостроковою програмою «Стратегія цифрової трансформації Полтавської області. Впровадження інформаційної системи в ЦНАП».

Слухачі розглянули такі питання: стан інфраструктури інформатизації та пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку регіону; управлінська геоінформаційна система – інструмент для управлінських рішень за допомогою