Завершилося навчання за програмою «Доступ до публічної інформації»

07 червня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій,  посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Доступ до публічної інформації».

Тренінг на тему: «Відкритість діяльності органів державної влади/місцевого самоврядування. Оскарження дій чи бездіяльності розпорядників публічної інформації» провела Яковенко Віра Сергіївна, автор і викладач програми, регіональний координатор Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.