Завершилося навчання за програмою «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради».

10 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за  загальною короткостроковою програмою «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та  номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради».

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Законодавча та нормативно-правова база з питань організації діловодства»;

«Класифікація управлінських документів та основні вимоги до їх оформлення».

Заняття зі студії Полтавського РЦПК провела Гудим Валентина Володимирівна,  директор Державного архіву Полтавської області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В2».

Практичне заняття відповідно до розкладу програми провів Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.