Завершилося навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Основи обробки даних в МS Excel».

10 серпня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації посадові особи апарату Полтавської обласної ради завершили навчання  за спеціальною короткостроковою програмою «Основи обробки даних в МS Excel».

Тренінг «Робота з формулами в МS Excel.Звітні дані в МS Excel» провів на базі комп’ютерного класу Центру Іванов Юрій Васильович, автор і викладач програми, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.

Учасники програми пройшли вихідне анкетування.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання та вручила посадовим особам місцевого самоврядування сертифікати про підвищення кваліфікації.