Завершилося онлайн навчання державних службовців категорії «В» за загальною професійною програмою

15 травня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців категорії «В» обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Управління змінами в умовах проведення реформ», викладач Делія Оксана Вікторівна, директор Полтавського кооперативного коледжу, доктор наук з державного управління;

«Політичні аспекти діяльності громадських організацій у демократичному суспільстві: теорія  та практика», викладач Петренко Ірина Миколаївна, завідувач кафедри педагогіки і суспільних наук Полтавського університету економіки і торгівлі, доктор історичних наук, професор.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.