Завершилося онлайн навчання за програмою «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій».

23 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районної військових адміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій».

Впродовж заняття учасники програми розглянули питання:

«Управління безпекою в системі захисту населення при надзвичайних ситуаціях»

«Організація і планування діяльності з питань цивільного захисту на місцевому рівні».

Заняття провів Пиляй Віктор Васильович, викладач (методи навчання),  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, спеціаліст вищої категорії.

Після проходження вихідного анкетування посадові особи органів місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.