Завершилося онлайн навчання за загальною професійною програмою

10 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Відповідно до розкладу занять сьогодні відбулися вебінари наступної тематики:

«Психологія кризових ситуацій», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області»;

«Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади», викладач Дудка Ірина Анатоліївна, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини».

Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально – методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.