Завершується дистанційне навчання державних службовців за загальною професійною програмою

20 травня завершується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою.

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна,  доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В Остроградського;

«Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю. Україна. Повернення своєї історії», викладач Петренко Ірина Миколаївна, завідувач кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі, доктор історичних наук, професор.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

Питання документування управлінської діяльності розкрила учасникам програми Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Заняття на тему: «Графіка та орфографія ділового тексту» провела Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.