Завершується дистанційне навчання державних службовців за загальною професійною програмою

14.09.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації  відбулися онлайн заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Сьогодні завершується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою.

Відповідно до розкладу проведено заняття наступної тематики:

«Актуальні питання проходження державної служби. Модернізація публічної служби. Стратегічне управління персоналом та кадрова політика в умовах воєнного стану», викладач Люлька Володимир Анатолійович, начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Полтавській та Кіровоградській областях;

«Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської обласної академії неперервної освіти імені М.В Остроградського. Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання  отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки».

Учасники професійного навчання розглянули питання:

«Безпечне користування глобальною мережею Інтернет»;

«Безпечне користування електронною поштою»;

« Інформаційна безпека користувачів мобільних пристроїв»;

«Фізична безпека автоматизованих робочих місць державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування»

Онлайн тренінг провели викладачі програми, сертифіковані тренери з питань кібербезпеки Кондратьєва Ганна Вікторівна, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Ващенко Віталій Олексійович, цифровий лідер, проджект - менеджер.