Завершується дистанційне навчання посадовців за програмою «Національна стратегія у сфері прав людини».

23 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Національна стратегія у сфері прав людини».

Жалій Тамара Віталіївна, автор і викладач програми, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, доцент,  кандидат історичних наук, провела сьогодні заняття наступної тематики:

«Торгівля людьми в Україні: причини, сутність, превентивна діяльність»;

«Судова практика Європейського суду з прав людини: український досвід».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового контролю знань та вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.