Завершується дистанційне навчання посадовців за загальною короткостроковою програмою.

05 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах  публічної влади».

Сьогодні відбулися дистанційні заняття наступної тематики:

«Викривачі корупції. Гарантії прав та захисту»;

«Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства»;

«Конфлікт інтересів».

З групою з віддаленого робочого місця працювала Василевська Тетяна Едуардівна, професор кафедри публічної політики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор наук з державного управління.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають цифровф сертифікати про підвищення кваліфікації.

.