Завершується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування навчання за загальною короткостроковою програмою.

04.04.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад».

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Цілі сталого розвитку. Найкращі можливості встановлення зв’язку між глобальними цілями та місцевими територіальними громадами: теоретичні аспекти»;

«Управління комунікаціями. Міжнародні, державні та регіональні джерела фінансування»;

«Апробація теоретичних знань у практичній діяльності».

Заняття провели:

Кондратьєва Ганна Вікторівна, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Дроботенко  Олеся Олександрівна, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради.

Учасники програми пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.