Завершується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради».

28 червня учасники професійного навчання  розглянули теми:

призначення інструкції з діловодства та номенклатури справ;

основні  етапи укладання та погодження інструкції з діловодства та номенклатури справ;

організація експертизи цінності документів.

Заняття зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації провела Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмою. Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.