Завершується дистанційне навчання за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

27 січня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Для державних службовців категорії «В» апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які навчалися за загальною професійною програмою, відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Етичні стандарти поведінки державних службовців. Викривачі корупції. Гарантії прав та захисту. Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства», викладач Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської облдержадміністрації

«Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти імені М.В. Остроградського.

В рамках загальної короткострокової програми «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності» для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування проведено тематичну зустріч: «Використання сучасних інформаційних технологій у діяльності органів влади. Е-урядування».

Зі студії Полтавського РЦПК  з групою працювала викладач програми Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», сертифікований тренер Української школи урядування з кібергігієни.

Учасники професійного навчання також пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації Осипенко Наталія Михайлівна підвела підсумки навчання в розрізі груп.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування  отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.