Завершується дистанційне навчання за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Сьогодні у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання 2 груп учасників за загальними програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій, які займають категорії «Б», «В» (протягом року після призначення), завершують онлайн навчання за загальною професійною програмою.

26 січня, відповідно до розкладу, відбулися заняття наступної тематики:

«Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна,  доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської обласної академії неперервної освіти імені      М.В Остроградського;

«Документування управлінської діяльності. Організація архівного зберігання документів у період воєнного стану», викладач Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Керівники та спеціалісти загальних відділів районних державних (військових) адміністрацій, виконавчих органів територіальних громад завершують дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

Сьогодні учасники програми розглянули тему: «Лексика української мови в умовах війни» Заняття із віддаленого робочого місця провела Ольшанська Олена Олексіївна, аспірантка кафедри українознавства Запорізького національного університету, редакторка Комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради.

Учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань, виконали усі інші вимоги в розрізі програм та незабаром отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.