Завершується дистанційне навчання за програмою «Упровадження інструментів електронної демократії в діяльність органів влади».

27 жовтня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується онлайн навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Упровадження інструментів електронної демократії в діяльність органів влади».

Заняття на тему «Інформаційна безпека в умовах запровадження е-демократії та е-урядування. Захист персональних даних в діяльності органів влади за умов е-демократії та е-урядування. Відкриті дані» провела Жалій Тамара Віталіївна, розробник та викладач програми, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування слухачі отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.