Завершується дистанційне навчання за програмою «Забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю»

28 квітня 2022 року завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю».

Учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань (тестування) дистанційно в режимі реального часу.

Зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підсумки навчання за програмою підвела Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу Полтавського РЦПК.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.