Завершується дистанційне навчання за програмою «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій»

09.09.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій».

Заняття на тему: «Управління безпекою в системі захисту населення при надзвичайних ситуаціях. Організація і планування діяльності з питань цивільного захисту на місцевому рівні» провів зі студії Полтавського РЦПК Дикань Сергій Антонович, викладач Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, кандидат технічних наук, доцент.

Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.