Завершується дистанційне навчання за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

30 листопада учасники професійного навчання розглянули наступні питання:

«Особливості моніторингу й оцінювання результатів місцевого економічного розвитку. Модель «внесок-продукт», вимоги до індикаторів»;

«Задачі управлінця. Діагностика емоційного стану команди та знання мотивації досягати результат. Робота з майбутнім та ризиками».

Також посадові особи місцевого самоврядування пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

З групою працювали тренери програми, експерти з місцевого економічного розвитку:

Дудка Ірина Анатоліївна, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини»;

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові се6ртифікати про підвищення кваліфікації.