Завершується дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Прийняття ефективних управлінських рішень».

24 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Прийняття ефективних управлінських рішень».

Сьогодні учасники навчання розглянули тему «Взаємовплив управлінських рішень і стратегії та політики організації. Етапи прийняття управлінських рішень» та пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

З групою працювала Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання. Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

24 листопада відбулися заняття наступної тематики:

методологія визначення пріоритетів стратегічного розвитку території;

організація моніторингу та оцінки реалізації стратегії;

стратегічне планування та фокусування, розробка матриць SWOT-аналізу;

визначення стратегічного бачення, пріоритетів, цілей, завдань, формування пакету проектів з розвитку територій.

Онлайн заняття з віддалених робочих місць провели сертифіковані тренери програми:

Дудка Ірина Анатоліївна, директор ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини»;

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.