Завершується дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Проєктний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій».

14.10.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Проєктний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій».

Заняття відповідно до розкладу програми та підсумковий контроль знань провів з віддаленого робочого місця Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації