Завершується дистанційне навчання зв загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

19 грудня  у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

Останнє практичне заняття провів з віддаленого робочого місця автор і викладач програми Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання.

Після проходження контролю знань та вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.