Завершується навчання державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за загальною професійною програмою

16 липня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершується навчання державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за загальною професійною програмою.

Впродовж двох останніх навчальних днів проведено онлайн заняття наступної тематики:

«Публічне управління та євроінтеграційні процеси», викладач Лахижа Микола Іванович, професор, доктор наук з державного управління;

«Управління змінами. Психологічна готовність особистості до змін. Запобігання та подолання опору змінам», викладач Яцишен Вадим Вадимович, голова ГО «ЕСПЕРО», практичний психолог;

«Планування роботи й робочого часу державного службовця (тайм-менеджмент)», викладач Шара Світлана Олексіївна, доцент кафедри педагогіки і суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат педагогічних наук;

«Управління та адміністрування в умовах децентралізації влади», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, доцент, кандидат історичних наук;

«Корпоративна культура органу публічної влади. Формування організаційної  культури та впровадження змін», викладач Гаман Тетяна Василівна, заступник директора Хмельницького РЦПК,  кандидат  державного управління, доцент.

Учасники програми також пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК підвела підсумки навчання. Після проходження вихідного анкетування державні службовці отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації за загальною професійною програмою.