Завершується навчання посадовців за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації

22.09.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.
В рамках програми «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади» відбувся вебінар на тему: «Гендерні відносини в економічній сфері. Гендерно-орієнтоване  бюджетування на регіональному рівні».
Заняття із віддаленого робочого місця провела Дудка Ірина Анатоліївна, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини».
Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування також пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.
Учасники загальної короткострокової програми «Державна інвестиційна політика у контексті розвитку міжнародного інвестиційного співробітництва» розглянули інструменти державної інвестиційної політики в умовах розвитку міжнародного інвестиційного співробітництва.
Заняття із віддаленого робочого місця провела Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.
Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.