Завершується навчання за програмою «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю».

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю».

22 квітня підсумкове заняття та контроль знань провели  дистанційно в режимі реального часу розробник і викладач програми Петренко Ірина Миколаївна, завідувач кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», доктор історичних наук, професор та Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.