Завершується навчання за програмою «Загальна адміністративна процедура»

Сьогодні учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.
 З групою працювала Жалій Тамара Віталіївна, сертифікована тренерка за напрямом програми, доцент кафедри історії Полтавського педагогічного університету імені В.Г Короленка,  кандидат історичних наук.
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.
Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.